REKOLEKCJE    ADWENTOWE oraz ADWENTOWY  DZIEŃ  SKUPIENIA  W  SEMINARIUM

REKOLEKCJE    ADWENTOWE

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej zaprasza do udziału w internetowych rekolekcjach adwentowych, które odbędą się pod hasłem „Życiowe rekolekcje”.  Nauki będą publikowane w terminie 29 listopada – 2 grudnia na stronach internetowych: nacalyswiat.pldiecezja-pelplin.pl  i  radioglos.pl oraz na kanale YouTube „Na cały Świat”.

 

ADWENTOWY  DZIEŃ  SKUPIENIA  W  SEMINARIUM

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozeznają swoje powołanie, do włączenia się 28 listopada od godz. 9.00   w organizowany w tym roku w formie online Adwentowy Dzień Skupienia  pt.  „Jakie jest moje miejsce w życiu?”.   Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie seminariumpelplin.pl