Ogłoszenia duszpasterskie od 9 do 16 lutego 2020 r. – 5 Tydzień Zwykły

1. Chrzest św. dzisiaj – podczas Mszy św. o g. 11:30.
  2. Spotkanie dla pielgrzymów udających się w lipcu na Białoruś – dzisiaj o g. 15:00 w plebanii.
  3. Katecheza wraz z Nowenną – dla młodzieży bierzmowanej z kl. VIII szk. podst. – dzisiaj oraz za tydzień o g. 17:00 w kościele.
  4. Panowie Szafarze odwiedzą chorych z Komunią św. – dzisiaj oraz 16 lutego.
  5. Różaniec w int. Ojczyzny i o pokój na świecie – jutro o g. 17:25 prowadzi Róża św. Jana Pawła II.
  6. We wtorek 11 II – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego – podczas Mszy obrzęd błogosławieństwa chorych. Zapraszamy chorych na Msze o g. 7:00 lub 18:00.
  7. We wtorek po Mszy o 18:00 koronka do Miłosierdzia Bożego oraz adoracja Najświętszego Sakramentu –zaprasza wszystkich Wspólnota Dobrego Pasterza.
  8. W czwartek 13 II – Dzień fatimski, po Mszy o 18:00 – nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej.
  9. W piątek 14 II – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, Biskupa, patronów Europy, a w niektórych kościołach św. Walentego, prezbitera i męczennika. Tego dnia rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii – po Mszy o g. 18:00 (o ile będą chętni).
  10. W niedzielę za tydzień, czyli 16 II – kolekta diecezjalna na cele remontowe Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, zgodnie z zapowiedzią Ks. Biskupa.
  11. W przyszłą niedzielę 16 II po Mszy o 18:00 Apel Jasnogórski, o poprowadzenie proszę Wspólnotę Dobrego Pasterza.
  12. Dziękuję za prace przy rozbiórce żłóbka i choinek: panom strażakom z Koteż, panom sołtysom z Koteż i Rokocina, panom Kazikom oraz wszystkim zaangażowanym. Bóg zapłać. Dziękuję za kwiaty do kościoła ul. Bukowej, a ul. Kalinowej za ofiarę na kwiaty.
  13. Kuria Diecezjalna zatwierdziła projekty koncepcyjne rozbudowy kościoła i obiektów towarzyszących, obecnie trwają prace projektowe, w marcu chcemy złożyć do Starostwa prośbę o pozwolenie na budowę.
  14. Pierwsza zbiórka ofiar na rozbudowę kościoła odbędzie się w sobotę 14 marca, a więc za miesiąc. W czwartek 12 III, po Mszy o g. 18:00 – odbędzie się spotkanie w plebanii dla Skarbników naszej Parafii i rozdanie nowych zeszytów.
  15. Wolne intencje mszalne: o g. 7:00 – od poniedziałku do piątku, a w sobotę o g. 8:00.
  16. Prasa religijna: „Pielgrzym” i „Mały Pielgrzym”.
  17. Składam serdeczne życzenia jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia