Kolędy  Parafii p.w. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gd. – Rok 2019/2020

Kolędy  Parafii p.w. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gd.

Rok 2019/2020

Sobota 28.12.2019

– g. 10:00: Rokocin ul. Ziołowa 4 – 19d   /15 wst./ – ks. prob.

– g. 10:00: Koteże ul. Wesoła 6-1,  ul. Główna 27-1b (nieparzyste)   /21 wst./ – ks. Zygmunt

Niedziela 29.12.2019

– g. 14:00: Rokocin ul. Ziołowa 20 – 34 /18 wst./ – ks. prob.

– g. 14:00: Koteże ul. Rodzinna 5-1, Główna nr 8 i 6, ul. Główna 4 blok (od m. 8 do 1) oraz

ul. Główna 2 (parzyste)  /15 wst./  – ks. Zygmunt

Poniedziałek 30.12.2019

– g. 15:30: Koteże ul. Spokojna 5-1, ul. Towarzyska 4-1, ul. Główna 47-29  (nieparzyste)

                       /20 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Koteże – ul. Słoneczna 5-1, ul. Wróblewskiego (strona zakładu fryzjerskiego –

                       numery parzyste) 2-16 i nr 13  /14 wst./ – ks. Zygmunt

We wtorek 31.12.2019 (Sylwester) i w środę  01.01.2020 (Nowy Rok) kolęd nie ma

Czwartek 02.01.2020

– g. 15:30: Koteże ul. Główna 40-10  (parzyste)  /15 wst./  – ks. prob.

– g. 15:30: Koteże ul. Wróblewskiego 1-11 (strona szkoły – nry nieparzyste),                                       

                       ul. Leśna 1-6   /13  wst./ – ks. Zygmunt

w I piątek miesiąca 03.01.2010 – kolęd nie ma

Sobota 04.01.2020

– g. 10:00: Starogard Gd. ul. Korytybska 6 – 25 i  Koteże – ul. Podmiejska 13-1  

                       /21 wst./- ks. prob.

– g. 10:00: Rokocin – ul. Piaskowa 14-2, Pogodna 1 A – 12   /20 wst./ – ks. Zygmunt

Niedziela 05.01.2020

– g. 14:00: Rokocin – ul. Kwiatowa 12-2,  ul. Letnia 18 – 2, 2i – 2a  (parzyste) /22 wst./ –

                       ks.  prob.

– g. 14:00: Rokocin ul. Polna 8-3, ul. Piaskowa 1A; Koteże – ul. Piaskowa 20-27                      

                       /13 wst./ – ks. Zygmunt

W uroczystość Trzech Króli (06.01.2020 – poniedziałek) kolęd nie ma (po południu Orszak)

Wtorek 07.01.2020

– g. 15:30: Rokocin – ul. Miodowa (n-ry parzyste), Brzozowa, Dębowa /16 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Rokocin – ul. Letnia 3-23 (nieparzyste),  ul. Radosna 12-1 /17 wst./  – ks. Zygmunt

Środa 08.01.2020

– g. 15:30: Koteże Osiedle Leśne: ul. Żurawia 8-1, ul. Słowika 2-12, ul. Sokoła 6-1

                      /24 wst./ –  ks. prob.

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Kormorana 2-10, ul. Czajki 18-1 /22 wst./ – ks. Zygmunt

Czwartek 09.01.2020

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Skowronka i ul. Sikorki  27- 1  /18 wst./  – ks. prob.

– g. 15:30: Koteże – Os. Leśne: ul. Jastrzębia 15-1, Szpaka 9-1, ul. Gołębia 1-5,

                       ul. Kruka 12-1 /27 wst./ – ks. Zygmunt

Piątek 10.01.2020

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Orlika  16-2, ul. Czapli 3-7   /15 wst./  – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna 19-13 (nieparzyste), ul. Skośna przy kościele 34a-60  

                     /13 wst./ – ks. Zygmunt

Sobota 11.01.2020

– g. 10:00: Koteże – Os. Leśne: ul. Zięby 5-2, ul. Orła 4-3, ul. Gila, ul. Kukułki 11-2  

                       /15 wst./ – ks. prob.

– g. 10:00: ul. Wierzbowa 11a – 1    /13 wstępów/ – ks. Zygmunt

Niedziela 12.01.2020

– g. 14:00: Starogard Gd. – Bukowa 14-2   /13 wst./  – ks. prob.

– g. 14:00: Starogard Gd. – ul. Kalinowa 12-1    /13 wst./  – ks. Zygmunt

Poniedziałek  13.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Kasztanowa 52-1  /21 wst./  – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Jaworowa 10-2, ul. Lubichowska 188-178a  /14 wst./  – ks.  Zygmunt

Wtorek 14.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Topolowa 2-34   /13 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. ul. Skośna blok nr 11 (od m. 1 do 18) i  11 A   /19 wst./  – ks.  Zygmunt

Środa 15.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Jesionowa 1-9, ul. Dębowa 8-1   /17 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Grabowa 1-8, ul. Świerkowa 8-1  /16 wst./- ks. Zygmunt

Czwartek 16.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Jodłowa 8-1,  ul. Sosnowa 1-8  /16 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna blok nr 9 (od m. 1 do 5), ul. Skośna 2-30 (parzyste)    

                      /19 wst./  – ks. Zygmunt

Piątek 17.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna blok nr  7  (od m. 1 do 5) i blok nr 5 (od m. 1 do 15) 

                       /17 wst./  – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Lubichowska 127-157  (nieparzyste)  /13 wst./ – ks. Zygmunt

Sobota 18.01.2020

 – g. 10:00: Starogard Gd. ul. Darowana 44-1   /20 wst./  – ks. prob.

 – g. 10:00: Starogard Gd. ul. Górskiego, ul. Rolna  54 – 11   /20 wst./ – ks. Zygmunt

Niedziela 19.01.2020

– g. 14:00: Starogard Gd. – ul. Lubichowska od nr 162a do 136  (parzyste) 

                     /13 wst./ –  ks. prob.

– g. 14:00: Starogard Gd. – ul. Falkowskiego 34-7 /13 wst./   – ks. Zygmunt

Poniedziałek 20.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Rebelki 2-25, ul. Schulza 16-2   /16 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Lubichowska nr 170c – 164 (parzyste), Rodzinna 2-15, ul.

                       Braterska 6-19   /20 wst./- ks. Zygmunt

Wtorek 21.01.2020

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Kraziewicza 12-2, ul. Milewskiego 1-15  /18 wst./- ks. prob.

– g. 15:30: Dąbrówka ul. Hermanowska 19 i 18, Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Żwirowa 1-6,

                       Szeroka 1-3, Okrężna 3-29       /23 wst./ – ks. Zygmunt

Środa 22.01.2020

– g. 15:30: Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Krzemienna 9-2,  ul. Diamentowa 13-1,

                       Bursztynowa 5-1, Dąbrówka ul. Leśna 1     /21 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Rubinowa 1-9, ul. Granitowa 2-10, ul. Wschodnia

                         1-8     /20 wst./  – ks. Zygmunt

Czwartek 23.01.2020

– g. 15:30: Koteże – ul. Płaczewska 1-4, Dąbrówka ul. Starogardzka 5 B, Dąbrówka Osiedle

                      Północne: ul. Jasna 1-15      /17 wst./ – ks. prob.

– g. 15:30: Dąbrówka Osiedle Północne: ul. Południowa 6-1, ul. Żytnia 13-1  /15 wst./  – ks.                       Zygmunt

Piątek 24.01.2020

– g. 15:30: kolędy uzupełniające – ks. prob. i ks. Zygmunt: ……….………………………

Niedziela 26.01.2020 – g. 18:00 Msza św. „W intencji Parafian oraz Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej” oraz o g. 19:00 – kolęda w plebanii z Radą Ekonomiczną i Duszpasterską – zakończenie kolęd. Do wiosek i dalszych części Parafii prosimy o pojazd na 10 minut przed rozpoczęciem kolędy i z góry serdeczne „Bóg zapłać”.                                        Wasi Duszpasterze