INTENCJE  Mszalne od 26 lipca do 2 sierpnia 2020 r.  – 17 Tydzień zwykły

26.07. –  XVII Niedziela Zwykła: dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków, za najstarszych parafian,  starców i emerytów

8:00     W Dniu Imienin – z podziękowaniem za łaskę zdrowia, o dalsze błog. Boże dla całej rodziny – ks.  Zygmunt

10:00   ++ za zmarłych z rodziny Koźlak i Nowak – ks. prob.

11:30   W int. chrzczonych dzieci, rodziców i chrzestnych – ks. Zygmunt

!!! 19:00  W podziękowaniu za wysłuchane modlitwy i otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną – ks. prob.

27.07. – poniedziałek:

7:00    Za Parafian (int. z 26 VII) – ks. prob.

17:25   Różaniec w int. Ojczyzny i o pokój na świecie, o ustanie epidemii –  prowadzi Róża św. o. Pio

18:00    ++ Jerzy w 8 rocz. śm. oraz za rodziców – ks. prob.

28.07. – wtorek: św. Szarbela Makhlufa, prezbitera; dziś upływa 777 lat Diecezji (1243)

7:00    Msza św. dziękczynno-błagalna, o dary Ducha Św. dla Doroty i Jej rodziny w Dniu Urodzin– ks. prob.

13:00   Msza św. pogrzebowa śp. Stanisława Miśkiewicza – ks. prob.

18:00   Z podziękowaniem Matce Bożej z góry Karmel, św. Janowi Pawłowi II, św. Szarbelowi, św. o.  Pio za opiekę przy operacji, z prośbą o dalszą opiekę i o zdrowie dla Julci i Franusia – ks. prob.

Po Mszy św. – koronka do Miłosierdzia Bożego;

Spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza

29.07. –  środa: św. Marty

7:00     + ojciec Eugeniusz Piastowski – ks. prob.

11:00   Msza św. pogrzebowa śp. Ryszarda Wojak – ks. prob.

18:00    W int. uczestników Mszy św. oraz w int. Żywego Różańca – ks. prob.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

30.07. – czwartek:

7:00     Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny – ks. prob.

18:00  ………………………………………………….. /int. wolna/ – ks. prob.

31.07. – piątek: św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

/6:00 Msza św. w kościele św. Wojciecha – na rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę –

Grupy Kociewie/

NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 7:00

18:00  Za Parafian (int. z 2 VIII) – ks. prob.

01.08. – I sobota miesiąca:  św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i doktora Kościoła; dziś po południu lub jutro przez cały dzień w każdej bazylice mniejszej lub katedrze, lub w każdym innym kościele można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli za modlitwę tamże słowami: Ojcze nasz… i Wierzę…; Dzień modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w rocznicę jego wybuchu (1944)

7:30     Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP – prowadzą wierni

8:00     + Ryszard Piastowski – Msza św. gregoriańska 1 – rozpoczęcie (int. od mamy Ireny z rodziną) – ks. prob.

8:30     Jerycho Różańcowe – ks. prob.

18:00   Msza św. w tzw. jednej intencji – „By Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat” (2) – ks. Zygmunt

02.08. –  XVIII Niedziela Zwykła: kolekta diecezjalna

8:00     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie – ks. prob.

10:00   + Jan Psiuk – int. od uczestników pogrzebu – ks. Zygmunt

11:30   + Krystyna Cybulska z okazji Urodzin – ks. prob.

!!! 19:00  + Ryszard Piastowski – Msza św. gregoriańska 2 – ks. Zygmunt