INTENCJE  Mszalne od 22 do 29 września 2019 r.  – 25 Tydzień zwykły

22.09. – XXV Niedziela zwykła:

8:00     Za Parafian – ks. prob.

10:00  + Sebastian Stankowski z okazji Urodzin oraz o zdrowie dla całej rodziny – ks. Zygmunt

11:30  ++ Zbigniew i Helena Osowscy – ks. Zygmunt; katecheza dla dzieci I-Komunijnych

18:00   Z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże dla Ani i Dawida w 1 rocz.

Sakramentu Małżeństwa – ks. prob.

23.09. –  poniedziałek: św. Ojca Pio z Pietrelciny – doroczne ucałowanie relikwii św. o. Pio (po Mszy)

17:25    różaniec w int. Ojczyzny i o pokój – prowadzi Róża św. Jana Pawła II

18:00   1/  W intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio oraz w int. składanych na kartkach – ks. prob.

2/ ++ rodzice Jadwiga i Leon oraz za zmarłych z rodziny – ks. Zygmunt

po Mszy świętej spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio w plebanii

24.09. – wtorek:

7:00     ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. prob.

18:00   ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

koronka do Miłosierdzia Bożego; Wspólnota Dobrego Pasterza

25.09. –  środa:

7:00     ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

18:00   W podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże dla Eweliny i Daniela w 15-tą rocz. ślubu –  ks. prob.

Po Mszy św. – Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy oraz spotkanie dla Rodziców dzieci I- Komunijnych

26.09. – czwartek:

7:00     ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. prob.

18:00   + Irena Gołuńska w 30-ty dzień po pogrzebie – int. od uczestników pogrzebu – ks. Zygmunt

po Mszy spotkanie Żywego Różańca i omówienie intencji modlitewnych na październik.

27.09. – piątek: św. Wincentego a Paulo, prezbitera

7:00     ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

18:00  W int. pielgrzymów, którzy byli w Św. Lipce i Gietrzwałdzie 24 VIII – ks. prob.

Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu – Jerycho Różańcowe w intencji                      powołań kapłańskich /przez całą dobę/ – zob. grafik; na godziny nocne zapisy w

zakrystii

28.09. – sobota: św. Wacława, męczennika; adoracja Najświętszego Sakramentu – Jerycho  Różańcowe

7:30     Godzinki ku czci  Niepokalanego Poczęcia NMP

8:00     ……………………………………………….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

15:30   ślub Joanny i Radosława – ks. prob.

18:00   1/ Msza św. dziękczynna w rocz. ślubu Bożeny i Bogdana – z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże – ks. prob.

2/ ++ Henryk Niemczyk w 10-tą rocz. śm., rodziców z obojga stron, zmarłych z rodziny – ks.

Zygmunt

Po Mszy św. nauka do chrztu dla rodziców i chrzestnych

29.09. – XXVI Niedziela zwykła: diecezjalna kolekta remontowo – budowlana /nasza parafia zwolniona/; w niektórych kościołach – św. Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów

8:00     Za Parafian – ks. Zygmunt

10:00  + Marek Kotkiewicz w rocz. śm. – ks. prob.

11:30  W int. chrzczonych dzieci, rodziców i chrzestnych – ks. Zygmunt

/13:00 Uroczystości państwowe i Msza św. w Lesie Szpęgawskim – pod przewodnictwem

Ks. Bpa Ryszarda Kasyny/

18:00   ++ Wanda Moskal w 16 rocz. śm. oraz Henryk Moskal – ks. prob.; podczas Mszy św. złożenie deklaracji przez kandydatów do bierzmowania z kl. VII szk. podst.