INTENCJE  Mszalne od 2 do 9 lutego 2020 r. – 4 Tydzień Zwykły

INTENCJE  Mszalne od 2 do 9 lutego 2020 r. – 4 Tydzień Zwykły

 

02.02. – Niedziela. Ofiarowanie Pańskie, święto; błogosławieństwo świec; Dzień Życia

Konsekrowanego; w Bazylice katedralnej w łączności z Biskupem Rzymu ponowienie ślubów wszystkich osób konsekrowanych żyjących w Kościele według Rad ewangelicznych: zakonnic, zakonników, członków instytutów świeckich, dziewic i wdów konsekrowanych; kolekta diecezjalna i na zakony kontemplacyjne:

8:00    ++ rodzice  Stanisława i Albin – ks. prob.

10:00   ++ Jan i Kazimiera Stankowscy oraz siostra Joanna – ks. Zygmunt

11:30  Za Parafian oraz w int. dzieci I-Komunijnych i ich Rodziców – błogosławieństwo świec

Dzieciom I-Komunijnym – ks. prob.; procesja ze świecami wewnątrz kościoła

17:00   Młodzież bierzmowana kl. VIII – Nowenna przed bierzmowaniem

18:00   Za zmarłych rodziców Irenę i Wiktora Maćkiewicz oraz za Władysławę Maćkiewicz – ks.

Zygmunt

 

03.02. – poniedziałek: obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych w chorobach gardła przez

 wstawiennictwo św. Błażeja

7:00     O światło Ducha Św. i dobry wybór drogi życiowej dla wnuka – ks. Zygmunt

/9:00 – rozbiórka żłóbka i choinek: proszę strażaków z Koteż i chętnych/

17:25   Różaniec za Ojczyznę i o pokój na świecie – prowadzi Róża św. o. Pio

18:00   ++ Jadwiga i Czesław oraz Sławomir Gralewicz oraz za zmarłych z rodziny – ks. prob.

 

04.02. –  wtorek:

7:00     W int. Rodziny – ks. prob.

18:00   O wypełnienie woli Bożej dla Krystyny – ks. prob.

koronka do Miłosierdzia Bożego;

Po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza

 

05.02. – środa: św. Agaty, dziewicy i męczennicy; obrzęd błogosławieństwa chleba i wody

7:00      Za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. prob.

18:00   1/ ++ Rodzice i rodzeństwo z obojga stron – ks. Zygmunt

2/ O zdrowie dla Ryszarda – ks. prob.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy       

 

06.02. – I czwartek miesiąca: wspomnienie śś. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii

7:00     O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej Parafii – ks. prob.

17:00 – 18:00 Godzina Święta z Godziną Miłosierdzia

18:00  + Teresa Jurkiewicz w 90-ty dzień po pogrzebie – od Firmy Juka – ks. Zygmunt

 

07.02. – I piątek miesiąca:

7:30  – 8:00 spowiedź św. I-piątkowa

8:00     ………………………………………………….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

9:00     odwiedziny chorych

17:00 – 18:00  spowiedź św. I-piątkowa

18:00   ………………………………………………….. /int. wolna/ – ks. prob.

            Po Mszy św. katecheza dla młodzieży bierzmowanej z kl. VII

19:30   nauka do chrztu dla rodziców i chrzestnych

 

 08.02. – sobota:

7:30     Godzinki ku czci  Niepokalanego Poczęcia NMP

8:00     ………………………………………………….. /int. wolna/ –  ks. Zygmunt

13:00   Msza św. w int. chrzczonego dziecka, rodziców i chrzestnych – ks. prob.

18:00   1/ + Henryk Mowiński w 3 rocz. śm. – ks. Zygmunt

2/ + tata Franciszek – ks. prob.

Po Mszy św. – nauka do chrztu dla rodziców i chrzestnych

 

09.02. – 5 Niedziela zwykła:

8:00    ++ Katarzyna Błaszczak, Adam Bednarczyk, Stefania i Walenty Papke – ks. Zygmunt

10:00   ++ ojciec Leon w 18 rocz. śm., Anna Konkol i brat Zbigniew – ks. prob.

11:30   Msza św. w int. chrzczonego dziecka, rodziców i chrzestnych – ks. Zygmunt

15:00   spotkanie w plebanii z pielgrzymami udającymi się w lipcu na Białoruś

17:00   Młodzież bierzmowana kl. VIII – Nowenna przed bierzmowaniem

18:00   Za Parafian – ks. prob.