INTENCJE  Mszalne od 14 do 21 czerwca 2020 r.  – 11 Tydzień zwykły

 

INTENCJE  Mszalne od 14 do 21 czerwca 2020 r.  – 11 Tydzień zwykły

 

14.06. –  XI Niedziela Zwykła: kolekta diecezjalna na cele remontowe WSD w Pelplinie

8:00     + Rozalia Kwaśniewska i Dariusz – ks. prob.

10:00   + Ludwik Antoni Kotkiewicz w rocz. Urodzin + procesja – ks. Zygmunt

11:30   ++ Anna i Tadeusz Wawrzonkowscy oraz zmarli z rodziny – ks. Zygmunt

13:00   W int. dzieci I-Komunijnych, w int. chrzczonego dziecka, rodziców i chrzestnych oraz za

Parafian – ks. prob.

18:00   + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 14 – ks. prob.; nabożeństwo czerwcowe;

Msza św. i spotkanie dla młodzieży bierzmowanej z kl. VIII wraz z rodzicami

 

15.06. – poniedziałek:

7:00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże dla Krzysztofa w Dniu

Urodzin – ks. prob.

17:25   Różaniec w int. Ojczyzny i o pokój na świecie, o ustanie epidemii –  prowadzi Róża św. Anny

18:00    1/+ Maria Kosecka – Msza gregoriańska 15 – ks. prob.; + procesja i nabożeństwo czerwcowe;

2/ O zdrowie i szczęśliwą operację dla ojca Tadeusza – ks. Zygmunt

 

16.06. – wtorek:

7:00     + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 16 – ks. Zygmunt

17:50   koronka do Miłosierdzia Bożego

18:00   + Janina Tyszka w Dniu Urodzin – ks. prob.; + procesja i nabożeństwo czerwcowe;

Apel Jasnogórski + spotkanie modlitewne Wspólnoty Dobrego Pasterza

 

17.06. –  środa: św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7:00     Za Parafian (int. z 14 VI) – ks. prob.

18:00   + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 17 – ks. Zygmunt + procesja, nabożeństwo czerwcowe oraz Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

           

18.06. – czwartek:

7:00     + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 18 – ks. Zygmunt

18:00  ++ Ewa i Jan Smukała, Marian i Felicja Smukała, Zygmunt Kreft i Henryk Babinek

ks. prob.; + procesja i nabożeństwo czerwcowe; obrzęd błogosławieństwa wianków – na zakończenie procesji eucharystycznych

                       

19.06. – piątek: Najświętszego Serca Pana Jezusa, uroczystość; światowy dzień modlitw o

uświęcenie kapłanów; wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ oraz Akt wynagrodzenia O Jezu najsłodszy, któremu za miłość do ludzi – możliwość zyskania odpustu zupełnego za publiczne odmówienie tegoż Aktu;

7:00     ……………………………………………. /int. wolna/  – ks. prob.

9:00     Za Parafian – ks. prob.

16:30   nauka do I-Komunii dla dzieci przyjętych 21 VI

18:00   + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 19 – ks. Zygmunt; nabożeństwo czerwcowe

 /18:00 odpust w parafii NSPJ/

 

20.06. – sobota: Niepokalanego Serca NMP, wspomnienie; w Polsce Dzień Uchodźcy

7:30     Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP – prowadzą wierni

8:00     + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 20 – ks. Zygmunt

16:30   spowiedź dzieci I-Komunijnych i ich rodzin

18:00   ++ Stefania i Adriano oraz babcia Anna – ks. prob. nabożeństwo czerwcowe; nauka do chrztu

 

21.06. –  XII Niedziela Zwykła: po Mszach św. zbiórka do puszek na organizację Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę – Grupy Kociewie (na prośbę przewodnika pielgrzymki)

8:00     Za Parafian – ks. prob.

10:00   + Sebastian Stankowski w 4 rocz. śm. oraz o zdrowie w rodzinie – ks. Zygmunt

11:30   ++ Krystyna Cybulska w 1 rocz. śm. oraz + Grażyna w Dniu Urodzin – ks. prob.

13:00   W int. dzieci I-Komunijnych, w int. rodziców i chrzestnych – ks. prob.

15:00   W int. chrzczonego dziecka, rodziców i chrzestnych – ks. Zygmunt

18:00   + Maria Kosecka – Msza gregoriańska 21 – ks. Zygmunt; nabożeństwo czerwcowe;

 Msza św. i spotkanie dla młodzieży bierzmowanej z kl. VIII