INTENCJE  Mszalne od 13 do 20 września 2020 r.  – 24 Tydzień zwykły

 

INTENCJE  Mszalne od 13 do 20 września 2020 r.  – 24 Tydzień zwykły

 

13.09. –  XXIV Niedziela Zwykła: 13-19 IX kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania; kolekta na WSD w Pelplinie i zbiórka ofiar na Grób Pański z Wlk. Piątku

8:00     O błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi z ok. 70-tych Urodzin  – ks. Zygmunt

10:00   ++ rodzice Krystyna i Stanisław Sadowscy oraz za zmarłych z rodziny Sadowskich i Pałkowskich – ks. prob.

11:30   + O radość wieczną dla śp. Heleny w rocz. śm – ks. prob.

13:30   W int. chrzczonych dzieci, rodziców i chrzestnych – ks. Zygmunt

18:00   O łaskę nawrócenia dla męża, córek, zięciów i z rodziny – ks. prob.; nabożeństwo fatimskie

 

14.09. – poniedziałek: Podwyższenia Krzyża Świętego, święto

7:00    + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 1 – rozpoczęcie  – ks. prob.

16:30   Katecheza dla dzieci I-Kom. grupa z godz. 10:00;     17:30 odbiór alb w salce /wszystkie dzieci/

17:25   Różaniec w int. Ojczyzny i o pokój na świecie, o ustanie epidemii –  prowadzi Róża św. Barbary

18:00    Za Parafian – ks. Zygmunt           /18:00 odpust w Dąbrówce/

                       

15.09. – wtorek: Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7:00     + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 2 – ks. Zygmunt

16:30   Katecheza dla dzieci I-Kom. grupa z godz. 12:00

18:00   ++ Edmund i Stanisława Masowa, Jani Władysława Kowalik, Mieczysław i Irena Kuchta – ks. prob.; koronka do Miłosierdzia Bożego;         spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza – adoracja Najświętszego Sakramentu w int. osób uzależnionych od różnych nałogów oraz ich bliskich

 

16.09. –  środa: św. Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, męczenników

7:00     + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 3 – ks. prob.

16:30   Katecheza dla dzieci I-Kom. grupa z godz. 10:00

18:00   1/ Z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla rodziny – ks. Zygmunt

2/ O zdrowie dla Dariusza i całej rodziny, z podzięk. za dotychczasową opiekę – ks. prob.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

17.09. – czwartek: Dzień pamięci i modlitwy za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych  na Wschodzie w rocz. napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r.

7:00     + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 4 – ks. Zygmunt

18:00  1/ W dniu urodzin ks. proboszcza – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże – ks. prob.

2/ ++ Mirosław Nowak oraz za rodziców Irenę i Tadeusza Nowak – int. od siostry – ks. Zygmunt

 

18.09. – piątek: święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

7:00     + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 5 – ks. Zygmunt

9:00     sprzątanie kościoła na uroczystość I-Kom. (rodzice dzieci)

16:30   Katecheza dla dzieci I-Kom. grupa z godz. 12:00

18:00   + Zygmunt Gorecki w 5 rocz. śm – ks. prob.

 

19.09. – sobota: św. Januarego, biskupa i męczennika

7:30     Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP – prowadzi ks.

8:00     1/ + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 6 – ks. Zygmunt

2/ ++ Sebastian Stankowski – w dniu urodzin oraz za babcię Zofię – ks. prob.

9:00     Spowiedź dzieci I-Kom. z godz. 10:00 oraz rodziców

10:00   Spowiedź dzieci I-Kom. z godz. 12:00 oraz rodziców

15:00   ślub Sandry i Radosława – ks. prob.

18:00   ++ Helena i Zbigniew Osowscy, za rodziców z obojga stron  oraz

Eugeniusza Osowskiego – o łaskę nieba – ks. Zygmunt

 

20.09. –  XXV Niedziela Zwykła:

8:00     ++ Władysław Puchała w 10 rocz. śm oraz dziadków Puchała i Dubiela – ks. Zygmunt

10:00    W int. dzieci I-Komunijnych, rodziców i chrzestnych (I grupa) – ks. prob.

12:00   W int. dzieci I-Komunijnych, rodziców i chrzestnych (II grupa) – ks. prob.

18:00   + ks. Michał Sporek – Msza św. gregoriańska 7 – ks. Zygmunt