INTENCJE  Mszalne od 1 do 8 marca 2020 r. – 1 Tydzień Wielkiego Postu

INTENCJE  Mszalne od 1 do 8 marca 2020 r. – 1 Tydzień Wielkiego Postu

 

01.03. – 1 Niedziela Wielkiego Postu: kolekta diecezjalna

8:00     Za Parafian  – ks. prob.

10:00  + Gerard Górski w Dniu Urodzin – ks. Zygmunt

11:30   ++ Henryk Niemczyk oraz za zmarłych z rodziny – ks. prob.; spotkanie dzieci I-Komunijnych

16:00  Gorzkie Żale;   17:00 Młodzież bierzmowana kl. VIII – Nowenna przed bierzmowaniem

18:00   + Teresa Szutkowska w 5 rocz. śm.– ks. Zygmunt    

 

02.03. – poniedziałek: Rocznica sakry biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja (2019)

7:00     W int. biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja w 1 rocz. sakry –  ks. prob.

17:25   Różaniec za Ojczyznę i o pokój na świecie – prowadzi Róża św. Anny

18:00   + Marianna i Marian Wosiek oraz Aniela i Stanisław – ks. Zygmunt

 

03.03. –  wtorek:

7:00     O błog. Boże dla męża Romana w 65-te Urodziny –  ks. prob.

18:00   1/ za dusze śp. Leokadii i Henryka Kleszczewskich, rodziców i rodzeństwa z obojga stron – ks. Zygmunt;

                2/ za duszę śp. Władysławy Gierszewskiej w Dniu Urodzin  – ks. prob.

Po Mszy św. – koronka do Miłosierdzia Bożego

Po Mszy św. w salce – spotkanie modlitewne Wspólnoty Dobrego Pasterza

Po Mszy św. w kościele – spotkanie rodziców młodzieży bierzmowanej kl. VIII szk. podst.

 

04.03. – środa: św. Kazimierza, Królewiczaświęto

7:00     + Eugeniusz Piastowski oraz o bł. Boże dla ks. Kazimierza w Dniu Imienin – ks. prob.

18:00   ++ Jadwiga i Alfons Lewandowscy – ks. Zygmunt; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

           

05.03. – I czwartek miesiąca:

7:00     ………………………………………………………….……….. /int. wolna/ – ks. Zygmunt

17:00 – 18:00 Godzina św. z Godziną Miłosierdzia, modlitwy o powołania – ks. prob.

18:00  1/ + Stanisław Ewaldt w Dniu Urodzin – int. z Wejherowa –  ks. prob.

               2/ O zdrowie dla męża Ryszarda – ks. Zygmunt

 

06.03. – I piątek miesiąca:

7:30- 8:00 spowiedź I-piątkowa

7:30     Droga Krzyżowa

8:00     ………………………………………………………………..….. /int. wolna/ – ks. prob.

9:00     odwiedziny chorych

16:00- 18:00 spowiedź I-piątkowa

16:30   Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży

17:30   Droga Krzyżowa dla starszych

18:00   ++ Władysław i Wanda Belka oraz Władysław i Dorota Pieleccy – ks. Zygmunt

               Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ oraz

               katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII szk. podst.

 

07.03. – I sobota miesiąca: rocz. śm. sługi Bożego biskupa Konstantyna Dominika (1942)

7:30     Godzinki ku czci  Niepokalanego Poczęcia NMP

8:00     Msza św. w tzw. jednej intencji – „By Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat” – ks. prob.

8:30     Jerycho Różańcowe

18:00   1/ + Anna Franciszka Urban – ks. Zygmunt

                 2/ + Ewa Gierszewska w 4 rocz. śm. – prob.

                       

08.03. – 2 Niedziela Wielkiego Postu: zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”

8:00     Za Parafian  – ks. prob.

10:00  + Józef Taszarek – ks. Zygmunt

11:30   O zbawienie duszy dla Bożeny i Jerzego Kowalewskich – ks. prob.

16:00  Gorzkie Żale;   17:00 Młodzież bierzmowana kl. VIII – Nowenna przed bierzmowaniem

18:00   + Artur w 16 rocz. śm.– ks. Zygmunt